sprawd swoj poczt

Personel

W naszym salonie pracuje starannie dobrany zespół stylistów, miła i wykwalifikowana kadra, która dzięki nieustannym szkoleniom i licznym wyjazdom na pokazy fryzjerskie, cały czas doskonali swoje umiejętności i podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Śledzimy najnowsze trendy w modzie i rzemiośle fryzjerstwa i na bieżąco staramy się uzupełniać swoje doświadczenia oraz poszerzać naszą ofertę.


Justyna Rakuś

Justyna Rakuś

Mistrz Fryzjerstwa, Stylista

Dyplom Mistrzowski Izby Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpi i Podlasia w Warszawie;

kurs pedagogiczny dla instruktorów zajęć praktycznych;

szkolenia i przygotowywanie uczniów do zawodu Fryzjer;

współzałożyciel „Gwiazdeczki”


„moja przygoda z fryzjerstwem trwa już od 16 lat. Ten zawód daje mi wielką satysfakcję, oprócz wspaniałej pracy mam jeszcze wspanialsze klientki. Każdą z nich traktuję bardzo indywidualnie, zawsze staram się przekazać własną wizję i zainspirować nią klientkę. Nie wszystkiego człowiek może się nauczyć, to tak jak z tańcem, trzeba mięć to coś w sobie, trzeba kochać, to, co się robi”

Izabela Szlachta

Izabela Szlachta

Fryzjer

Jedna z najlepszych uczennic warszawskiego Technikum Fryzjerskiego. W zawód fryzjera weszła przez drzwi w naszym salonie. Ambitna, pewna siebie, zdecydowana i trochę zadziorna. Zawsze z uśmiechem na ustach. Za sałatkę z McDonalda pozwoli zgolić sobie wszystkie włosy na głowie ;)

Marika Dylewska

Marika Dylewska

Stylizacja i wizaż

Zawód: plastyk o specjalizacji
Charakteryzacja i Stylizacja.

Absolwentka Międzynarodowej Akademii Estetyki "Laurel". Nieposkromiony łakomczuch na wiecznej diecie. Kolekcjonerka mandatów drogowych i telefonów komórkowych ;)

Maja Wasiak

Maja Wasiak

Kosmetyka dłoni i stóp
Stylizacja paznokci metodą żelową.

Dyplomowana manicurzystka, absolwentka Placówki Kształcenia Ustawicznego ”Nova” w Warszawie. Zajmuję się zawodowo stylizacją paznokci oraz pielęgnacją dłoni i stóp. Z salonem Gwiazdeczka związana od 2008r.

Wioletta Dylewska

Wioletta Dylewska

Menadżer

Sprawy finansowe
i organizacja pracy salonu.

współzałożyciel „Gwiazdeczki”