sprawd swoj poczt

Aktualności

2006-07-10
Gdy przychodzi lato tak bardzo cieszymy się słońcem, że zapominamy o przestrogach dermatologów i fryzjerów. Tymczasem, nieroztropne korzystanie z lata może być zgubne dla Twoich włosów, które matowieją, puszą się, łamią i są zmęczone słońcem tak samo jak Twoja skóra. Łuska włosów jest tak samo delikatna jak skóra i nie służy jej słońce czy słona woda. Poparzenia słoneczne włosów są niemalże pewne, jeśli nie zafundujesz im prawdziwie profesjonalnej Terapii Słonecznej. Po kąpielach słonecznych, lecie spędzanym w klimatyzowanym biurze i innych „letnich przestępstwach” zatroszcz się o swoje włosy i zafunduj im najnowsze osiągnięcie w pielęgnacji włosów podczas lata, witalizującą terapię słoneczną firmy Schwarzkopf Professional.


BC Bonacure Sun Guardian - Strażnik Słońca

 

Technologia SolarCare zapewnia właściwe nawilżenie, ochronę (filtry UV) oraz regenerację poddanych działaniu słońca włosów i skóry głowy. BC Bonacure Sun Guardian - STRAŻNIK SŁOŃCA oferuje kompleksową, 3-stopniową Terapię Słoneczną, która zapewnia włosom terapię przed, podczas i po kąpieli słonecznej, nadając im połysk, sprężystość, witalność. 

KROK 1 ODNOWA

SZAMPON DO WŁOSÓW I CIAŁA

Podstawowy „ekran ochronny” dla włosów i skóry głowy wystawionych na działanie słońca, wody i powietrza w klimatyzowanych pomieszczeniach. Formuła z wyciągiem z aloesu (Aloe Vera) przywraca włosom stan naturalnej równowagi, nawilża je i zapewnia uczucie orzeźwienia. Krystaliczna konsystencja żelu sprawia, że szampon łatwo rozprowadza się na włosach, nawilża włosy i skórę. Daje kojące uczucie podczas mycia. Włosy są  miękkie i jedwabiście gładkie.(Cena: 37,00 zł/ 250 ml)*


 
KROK 2 OCHRONA

Ochrona płynąca z filtrów UVA i UVB oraz witaminy E. Maksymalna ochrona przed niszczącym działaniem słońca i wypłukiwaniem czy blaknięciem koloru.

SPRAY DO WŁOSÓW Z FILTRAMI OCHRONNYMI UV

Dwufazowa odżywka w sprayu, która tworzy na włosach tarczę ochronną z unikalnych filtrów UVA/UVB i zatrzymuje w nich wodę tworząc ochronną tarczę z aminokwasów, witaminy E oraz wyciągu z aloesu (Aloe Vera). Nie pozostawia uczucia tłustych włosów.
(Cena: 43,00 zł/ 200 ml)*OLEJEK SŁONECZNY Z FILTREM SPF 4

Dla ochrony włosów przed wysuszeniem i działaniem słonej wody, uzyskania efektu wygładzenia i połysku, wypróbuj absolutną nowość – olejek słoneczny z filtrem SPF 4 oparty o lekką, beztłuszczową formułę. Pompka zapewnia wygodną aplikację i ułatwia odmierzenie właściwej ilości produktu. Zawiera filtry ochronne SFP 4 oraz wyciąg z aloesu (Aloe Vera). Produkt ma nie przecenione działanie nawilżające, a dzięki olejkom silikonowym włosy „oddychają”, są gładkie, sprężyste i nie przetłuszczają się jak po innych olejkach.
(Cena: 26,00 zł/ 25 ml)*


 
 KROK 3 ODBUDOWA

MASECZKA NAWILŻAJĄCA DO WłOSÓW PO KĄPIELACH SŁONECZNYCH
 
 
Najmniejszy z aminokwasów, glicyna, odbudowuje zniszczone włosy wnikając głęboko do ich wnętrza. Po upalnym dniu włosy pozostają lśniące, zdrowe i sprężyste. Kuracja dosłoneczna łączy działanie regeneracyjne (aminokwasy) z nawilżającym (witamina E i wyciąg z aloesu), aby odmłodzić włosy, widocznie je odbudować i zafundować im beztroskie lato. Maseczkę można spłukać po 5 -10 minutach lub pozostawić na włosach bez spłukiwania, zapewniając im wyjątkowo intensywną regenerację.
(Cena: 42,00 zł/150 ml)*

 Cztery produkty BC Bonacure Sun Guardian – STRAŻNIK SŁOŃCA
firmy Schwarzkopf Professional wzajemnie uzupełniają swoje działanie, aby zapewnić unikalny i niezwykle trwały program ochrony słonecznej dla Twoich włosów.

Zrób 3 kroki w kierunku beztroskiego lata.
Odnowa, Ochrona i Odbudowa Twoich włosów latem.


* produkt dostępny w naszym salonie

Aktualności

2011-09-30

3 WYMIARY MĘSKICH POTRZEB Coraz więcej mężczyzn dba o siebie i potrzebuje do tego specjalnych produktów - to już niepojedyncze przypadki, ale silny trend.

2011-08-01

W dziedzinie pielęgnacji twarzy i ciała olejki są już tak zwanym ‘must have’. Niegdyś w recepturach kosmetyków grające role drugoplanowe, teraz wysuwają się na pierwszy plan. Schwarzkopf Professional prezentuje dwa olejki, które pielęgnują

2010-10-15

Bond jest nie tylko kolorem włosów. To znacznie więcej. To sposób na życie! Platynowy blond to przepych w hollywoodzkim stylu. Naturalny blond kojarzony jest z niewinną urodą, delikatnością , dobrodusznością. Jaki blond wybrałaś dla Siebie?

2006-07-21

Dlaczego koloryzowane włosy są wyjątkowe? Farbować czy nie farbować? Oto często zadawane pytania.

2006-07-10

Zafunduj swoim włosom beztroskie lato z BC Bonacure Sun Guardian - STRAŻNIKIEM SŁOŃCA firmy Schwarzkopf Professional.